• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Ми не просто школа,
ми школа - родина "ДИВОЦВІТ",
працюємо під девізом
"До школи з радістю"

/Files/images/P6160166.JPG


У нашій школі кожний клас має свій напрямок роботи.

Клас - родина « Добренята»
Працюємо за напрямком « Моя сім'я» Дізнаємося про своє я, своє ім'я, хто і чому так назвав
Клас-родина « Барвіночок».
Працюємо за напрямком « Я і моя родина» Дізнаємося про свою рідню, прізвище, що воно означає. Ким працювали і займалися рідні.
Клас-родина « Сонечко» /Files/images/P6160165.JPG
Працюємо за напрямком «Історія моєї вулиці» Дізнаємося про назву своєї вулиці, чому, в ім'я кого вона так називається. Професії людей моєї вулиці ?
Клас-родина« Віночок»
/Files/images/P6160164.JPGПрацюємо за напрямком « Мова наша солов'їна» Дізнаємося про назву свого міста, його історію, традиції, обряди міста., народні символи, легенди.
Клас-родина « Веселка»
/Files/images/P6160173.JPGПрацюємо за напрямком « Джерела пам'яті народної» Вивчаємо історію рідного краю, звичаї, традиції.
Клас-родина "Дивограй"
/Files/images/P6160168.JPG Працюємо за напрямком « Народний календар, історія рідного краю» Відшукуємо старожилів, народні прикмети , приказки, прислів'я пов'язані з прогнозуванням погоди, змінами в природі, поведінці людей.
Для цього багато подорожують не лише по території свого району, а й за його межами. Так, наприклад, останніми були поїзка до міста Києва...
Клас-родина «Оберіг»
/Files/images/P6160175.JPG Працюємо за напрямом « Домашні обереги» Вивчаємо традиції національного побуду , українського одягу, речі домашнього вжитку. /Files/images/P6160176.JPGВивчаємо родовід по батьківських лініях.
Клас-родина « Джерело»
/Files/images/P6160172.JPG Працюємо за напрямком «Історія рідного краю» Вивчаємо і досліджуємо сучасний стан рослин і тварин.
Клас - родина « Берегиня»
/Files/images/P6160178.JPG Працюємо за напрямком « Жінка мати - жінка Берегиня» Вивчаємо родинні традиції, проводяться сімейні свята.
Клас-родина « Червона калина»
/Files/images/P6160177.JPGПрацюємо за напрямком « Дорогами рідного краю» Досліджуємо історію свого краю, розвиток культури та етнічні землі Козелеччини
Клас-родина « Народні обереги»
Працюємо за напрямком «Рід, родина, родовід» Вивчаємо родовід, народні звичаї, історію нашого краю
Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi

  • Robertdug

    2015-12-07 18:46:54

    Наша компания Профконсалтинг предлагает профессиональные бухгалтерские сервисы для компаний, индивидуальных предпринимателей и физических лиц. Компаниям мы предлагаем свои сервисы: консультации по налоговым сборам, оформление и сдача бухгалтерской и налоговой отчётов, [url=http://prof-consulting.org/]учет расчетов с персоналом по заработной плате[/url] расчет заработной платы, оформление и сдача отчетов в фонды, восстановление налогового и бухгалтерского учета, оптимизация налогообложения, ведение экспортно-импортной документации, оценка профессионализма сотрудников предприятия, подбор кадров и остальные услуги...